BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


252 Tinklo narių
Visi Tinklo nariai gali aktyviai dalyvauti Tinklo veikloje, siūlyti organizuoti renginius, diskutuoti darbo grupėse ir kitaip prisidėti...
 • Kviečiame balsuoti už stipriausias metų iniciatyvas

  Startuoja „Lietuvos galia“ projekto konkurso viešas balsavimas, kurio metu Lietuvos žmonės kviečiami išreikšti savo pilietinę valią balsuojant už, jų manymu, labiausiai nusipelniusias projekto iniciatyvas „Stiprios“, „Teisingos“, „Žalios“ ir „Inovatyvios“ Lietuvos kategorijose.

  plačiau
 • Lietuvos kaimo tinklo atstovai dalyvavo 23-iajame ES nacionalinių kaimo tinklų (NKT) atstovų susitikime Nyderlanduose

  23-iajame ES nacionalinių kaimo tinklų (NKT) atstovų susitikime Nyderlanduose vyko diskusijos apie žaliosios architektūros vaidmenį BŽŪP bei NKT paramą inovacijų sklaidai.

  plačiau
 • ENRD kviečia rinkti Rural Inspiration Awards 2022 m. nugalėtojus

  Europos kaimo tinklas (angl. ENRD) kviečia dalyvauti ir atrinkti geriausius Rural Inspiration Awards 2022 m. (RIA 2022) nugalėtojus. Šiais metais apdovanojimų tema – Jaunimas yra ateitis. RIA 2022 apdovanojimuose yra išskirtos keturios projektų kategorijos:

  1. Green Futures (Žalioji ateitis). 

  2. Digital Futures (Skaitmeninė ateitis). 

  3. Resilient Futures (Atspari ateitis). 

  4. Socially Inclusive and Innovative Futures (Socialiai įtrauki ir inovatyvi ateitis). 

  Norinčiųjų dalyvauti RIA 2022 buvo tikrai daug. Šiais metais ENDR gavo 111 projektų aprašymų iš 24 Europos šalių. Iš visų pateiktų projektų, buvo atrinkti 24 patys išskirtiniausi ir, komisijos nuomone, verti varžytis projektai, kurie buvo suskirstyti į keturias kategorijas.

   

  plačiau
 • Kvietimas dalyvauti seminare tema "Lietuvos agromaisto sektoriaus skaitmeninimo ekosistema Europos kontekste?"
  plačiau

Renginių kalendorius

Visi renginiai