BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Lietuvos kaimo tinklas (LKT) – organizacinė struktūra, vienijanti kaimo plėtros procesuose dalyvaujančius su žemės, maisto, miškų ūkiais ir kaimo plėtra susijusias valstybės ir vietos savivaldos institucijas, įstaigas ir viešuosius juridinius asmenis.

LKT pagrindinis tikslas – pagerinti KPP įgyvendinimo kokybę, užtikrinti keitimąsi patirtimi ir gerąja praktika, gerinti KPP vertinimą.

LKT specialieji tikslai: 
1.   didinti KPP žinomumą – informuoti plačiąją visuomenę ir galimus paramos gavėjus apie KPP įgyvendinimą, žemės ūkio, miškų ūkio ir kaimo plėtros politiką;
2.   skatinti aktyvesnį dalyvavimą kaimo plėtros procesuose – įtraukti naujus kaimo plėtros dalyvius į žemės ūkio, miškų ūkio ir kaimo plėtros procesus ir KPP įgyvendinimą, sutelkti kaimo plėtros dalyvių bendradarbiavimą bei paskatinti visas suinteresuotąsias šalis įsitraukti į informacijos ir žinių sklaidos procesus;
3.   teikti paramą EIP veiklos grupėms, viešinti jų veiklą, skatinti inovacijas žemės ūkyje, maisto gamyboje, miškininkystėje, kaimo vietovėse;
4.   prisidėti prie ES BJRS politinės srities „Bioekonomika“ įgyvendinimo – bendradarbiauti su Baltijos jūros regiono šalių valdymo institucijomis / Tinklu dėl efektyvesnio ES BJRS įgyvendinimo per nacionalines kaimo plėtros programas ir siekti veiklų suderinamumo;
5.   teikti techninę pagalbą teritoriniam ir tarptautiniam VVG bendradarbiavimui ir VVG mokymams ir užtikrinti bendradarbiavimo tinkle organizavimą.

LKT struktūrą sudaro: LKT nariai, LKT veiklos koordinavimo grupė, LKT darbo grupės, LKT Sekretoriatas.

LKT veiklos yra detalizuojamos metiniuose veiksmų planuose. Jos įgyvendinamos LKT Sekretoriato ir LKT narių komunikacijos projektuose.

Kitą svarbiausią informaciją apie LKT rasite mūsų veiklą reglamentuojančiuose teisės aktuose arba kreipdamiesi tiesiogiai į mus.

Visi Tinklo nariai gali aktyviai dalyvauti Tinklo veikloje, siūlyti organizuoti renginius, diskutuoti darbo grupėse ir kitaip prisidėti prie sėkmingos kaimo plėtros Lietuvoje. Veiklose, prie kurių prisideda Lietuvos kaimo tinklas, turi būti naudojamas Lietuvos kaimo tinklo logotipas (737.9 KB ). Savo pasiūlymus galite teikti tiesiogiai LKT Sekretoriatui (kontaktai) arba bendrąja tvarka Žemės ūkio ministerijai.

Be to, kviečiame LKT narius dalintis naujienomis mūsų svetainėje, viešinti su sėkmingu KPP įgyvendinimu susijusius savo veiklos rezultatus, pasiekimus ar dalintis aktualijomis. Raginame siųsti naujienas apie kaimo vietovėse taikomas inovacijas žemės ūkio, maisto gamybos, miškininkystės srityse, taip pat teikti informaciją apie paramos projektų įgyvendinimo geruosius pavyzdžius, pristatyti kitas svarbias naujienas efektyviam KPP įgyvendinimui, Europos inovacijų partnerystės (EIP) tematika, ES Baltijos jūros regiono strategijos (ES BJRS) politikos srities „Bioekonomika“, „Sumaniųjų kaimų“, programos „Europos horizontas“ ir kitomis temomis. Norėdami naujieną paviešinti LKT svetainėje http://www.kaimotinklas.lt, informaciją turite siųsti mums el. paštu tinklo.sekretoriatas@zum.lt. Naujienos tekstas turėtų būti pateiktas „doc“ arba „docx“ formatu, nuotraukos – „jpg“ arba „png“ formatu, video – „mp4“, „flv“ arba „Youtube“ nuoroda, papildomai gali būti prisegami dokumentai „pdf“ ar „ppt“ formatu.