BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Lietuvos kaimo tinklas (LKT) – organizacinė struktūra, vienijanti kaimo plėtros procesuose dalyvaujančius su žemės, maisto, miškų ūkiais ir kaimo plėtra susijusias valstybės ir vietos savivaldos institucijas, įstaigas ir viešuosius juridinius asmenis.

LKT pagrindinis tikslas – pagerinti KPP ir SP įgyvendinimo kokybę, užtikrinti keitimąsi patirtimi ir gerąja praktika, gerinti KPP ir SP vertinimą.

LKT specialieji tikslai: 

1.  didinti visų suinteresuotųjų subjektų dalyvavimą rengiant ir įgyvendinant Strateginį planą;

2.  padėti įgyvendinti Strateginį planą ir pereiti prie veiklos rezultatais grindžiamo Strateginio plano įgyvendinimo modelio;

3.  prisidėti prie Strateginio plano įgyvendinimo kokybės gerinimo;

4.  prisidėti prie visuomenės ir galimų paramos gavėjų informavimo apie BŽŪP ir finansavimo galimybes;

5.  skatinti inovacijas žemės ūkio ir kaimo plėtros srityse ir remti tarpusavio mokymąsi ir visų suinteresuotųjų subjektų įtraukimą į keitimosi žiniomis ir žinių kaupimo procesą bei jų tarpusavio sąveiką;

6.  prisidėti prie stebėsenos ir vertinimo pajėgumų bei veiklos;

7.  prisidėti prie Strateginio plano įgyvendinimo rezultatų sklaidos;

8.  prisidėti prie aktyvesnio suinteresuotų šalių tarpusavio bendradarbiavimo iniciatyvų skatinimo ir užtikrinti bendradarbiavimo Tinkle organizavimą.

 

LKT struktūrą sudaro: LKT nariai, LKT sekretoriatas ir LKT patariamoji taryba.

LKT veiklos yra detalizuojamos metiniuose veiksmų planuose. Jos įgyvendinamos LKT sekretoriato ir LKT narių komunikacijos projektuose.

Kitą svarbiausią informaciją apie LKT rasite mūsų veiklą reglamentuojančiuose teisės aktuose arba kreipdamiesi tiesiogiai į mus.

Visi Tinklo nariai gali aktyviai dalyvauti Tinklo veikloje, siūlyti organizuoti renginius, diskutuoti darbo grupėse ir kitaip prisidėti prie sėkmingos kaimo plėtros Lietuvoje. Veiklose, prie kurių prisideda Lietuvos kaimo tinklas, turi būti naudojamas Lietuvos kaimo tinklo logotipas (737.9 KB ).

Savo pasiūlymus galite teikti tiesiogiai LKT Sekretoriatui (kontaktai) arba bendrąja tvarka Žemės ūkio ministerijai.

Be to, kviečiame LKT narius dalintis naujienomis mūsų svetainėje, viešinti su sėkmingu KPP ir SP įgyvendinimu susijusius savo veiklos rezultatus, pasiekimus ar dalintis aktualijomis. Raginame siųsti naujienas apie kaimo vietovėse taikomas inovacijas žemės ūkio, maisto gamybos, miškininkystės srityse, taip pat teikti informaciją apie paramos projektų įgyvendinimo geruosius pavyzdžius, pristatyti kitas svarbias naujienas efektyviam KPP ir SP įgyvendinimui, Europos inovacijų partnerystės (EIP) tematika, ES Baltijos jūros regiono strategijos (ES BJRS) politikos srities „Bioekonomika“, „Sumaniųjų kaimų“, programos „Europos horizontas“ ir kitomis temomis. Norėdami naujieną paviešinti LKT svetainėje http://www.kaimotinklas.lt, informaciją turite siųsti mums el. paštu tinklo.sekretoriatas@zum.lt. Naujienos tekstas turėtų būti pateiktas „doc“ arba „docx“ formatu, nuotraukos – „jpg“ arba „png“ formatu, video – „mp4“, „flv“ arba „Youtube“ nuoroda, papildomai gali būti prisegami dokumentai „pdf“ ar „ppt“ formatu.