BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
256 Tinklo nariai
Visi Tinklo nariai gali aktyviai dalyvauti Tinklo veikloje, siūlyti organizuoti renginius, diskutuoti darbo grupėse ir kitaip prisidėti...
 • Parengta paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus teikimo tvarka

  Žemės ūkio ministerija parengė Paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei ūkinius gyvūnus paraiškos ir tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklių projektą. Šiose taisyklėse numatyti reikalavimai gauti tiesiogines išmokas,  paraiškos forma ir jos pildymo bei administravimo tvarka.

   

  plačiau
 • Estijos kaimo tinklas kviečia dalyvauti Inovacijų renginiuose

  Estijos kaimo tinklas sausio ir vasario mėnesiais organizuoja renginius, skirtus inovacijų plėtrai.

  plačiau
 • Įvyko LKT organizuotas seminaras-diskusija „Vandens telkinių apsaugos juostų nauda gamtai ir žmogui“

  Žemės ūkio ministerija š. m. lapkričio 24 d. kvietė institucijų, mokslo atstovus, socialinius partnerius ir ūkininkus dalyvauti nuotoliniu būdu vykusiame seminare, skirtame diskusijai ir mokslu grįstų duomenų apie vandens telkinių ir melioracijos griovių apsaugos juostų naudą gamtai ir žmogui pristatymui.  

  plačiau
 • Kvietimas dalyvauti seminare tema "Lietuvos agromaisto sektoriaus skaitmeninimo ekosistema Europos kontekste?"
  plačiau

Renginių kalendorius

Visi renginiai