BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


291 Tinklo nariai
Visi Tinklo nariai gali aktyviai dalyvauti Tinklo veikloje, siūlyti organizuoti renginius, diskutuoti darbo grupėse ir kitaip prisidėti...
 • Š. m. birželio 3 d. – liepos 3 d. kviečiame teikti paraiškas renginių komunikacijos priemonėms įgyvendinti

  Visą birželį Lietuvos kaimo tinklo (LKT) nariai bus kviečiami teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Lietuvos kaimo tinklas“ renginių komunikacijos priemonėms įgyvendinti. Šiam paraiškų teikimo etapui (birželio 3 d. – liepos 3 d.) skirta 176 259 Eur paramos lėšų.

  plačiau
 • Vilniuje įvyko Baltijos šalių Žemės ūkio ministerijų atstovų susitikimas

  Š. m. balandžio pabaigoje Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija pakvietė keturių Baltijos šalių – Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Lietuvos ministerijų atstovus į Vilniuje vykusį susitikimą, skirtą aptarti pagrindines problemas ir iššūkius, su kuriais susidūrė visos Baltijos valstybės, pradėjusios įgyvendinti savo Strateginius planus. Ypač daug dėmesio susitikimo metu buvo skirta I-ojo ramsčio intervencinių priemonių (Geros agrarinės ir apsauginės būklės (GAAB) standartų, ekoschemų ir kt.) įgyvendinimo pažangai aptarti.

  plačiau
 • Kviečiame teikti paraiškas dalyvauti „Ateities kaimo kūrėjų apdovanojimų 2024“ (AKKA 2024) konkurse!

  Džiaugiamės galėdami pranešti, kad šiemet jau ketvirtus metus iš eilės vyks Lietuvos kaimo tinklo sekretoriato organizuojamas projektų gerųjų pavyzdžių atrankos konkursas „Ateities kaimo kūrėjų apdovanojimai 2024“ (AKKA 2024) bei jo nugalėtojų apdovanojimų renginys. Lietuvos kaimo tinklas kviečia aktyviai dalyvauti ir teikti paraiškas dalyvauti konkurse!

  plačiau
 • LKT dirbtuvės: Agro-maisto sektoriaus pasaulinių tendencijų ir Lietuvos potencialo vertinimo 2023 m. apžvalga
  plačiau
 • Renginys „Europos Sąjungos misijų ir „Europos horizonto“ galimybės, ieškant klimato kaitos sprendimų“
  plačiau
 • Kvietimas dalyvauti seminare tema "Lietuvos agromaisto sektoriaus skaitmeninimo ekosistema Europos kontekste?"
  plačiau

Renginių kalendorius

Visi renginiai