BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Pirmiausia, Jūs turite mums pateikti prašymą dėl narystės Tinkle. Prašymo formą galite parsisiųsti paspaudę ant šios nuorodos. Prašymą teikite skenuotą pasirašytą (arba el. parašu pasirašytą) kartu su pridedamų dokumentų kopijomis. Papildoma informacija: www.kaimotinklas.lt/lt/nariai.

Vadovaujantis LKT Veiksmų programos 25 punkto nuostatomis, LKT Sekretoriatas turi 20 darbo dienų pateiktam prašymui išnagrinėti. Tačiau praktika rodo, kad dažniausiai prašymo nagrinėjimas trunka trumpiau. Jei norite, kad Jūsų prašymas būtų išnagrinėtas ypatingai skubiai, susisiekite su LKT Sekretoriato atstovais telefonu.

Taip pat norime paminėti, kad LKT Sekretoriatui kylus pagrįstų abejonių dėl Jūsų organizacijos veiklos tiesioginių sąsajų sų kaimo plėtra, aplinkosauga, pilietine visuomene ar teisių lygybe – Jūsų prašymas yra perduodamas nagrinėti Darbo grupei ir tada prašymo nagrinėjimas trunka maksimalų 20 darbo dienų terminą. Visgi, tokie atvejai itin reti.

Tiek narystė, tiek įstojimas į Lietuvos kaimo tinklą yra visiškai nemokami.