BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
AKKA 2023.JPG

Lietuvos kaimo tinklo (toliau – LKT) sekretoriatas kviečia į 2023 metų Ateities kaimo kūrėjų apdovanojimus, kurių metu bus pristatyti ir apdovanoti Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 programos (toliau – KPP) gerieji projektų pavyzdžiai ir pristatytos jų sėkmės istorijos.

LKT Sekretoriato organizuojamas renginys vyks 2023 m. spalio 5 d. nuotoliniu būdu, naudojantis „Microsoft Teams“ programa. Renginio pradžia 10:00 val.

Renginio prisijungimo nuorodą likus keletui dienų iki renginio galėsite rasti LKT internetinėje svetainėje (Naujienų skiltyje arba Renginių kalendoriuje). LKT nariai visą informaciją taip pat gaus ir el. paštu. Taip pat primename, kad visais susijusiais klausimais Jums visada pasiruošusi pagelbėti LKT sekretoriato komanda.

„Microsoft Teams“ programą galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą. Taip pat galite atsisiųsti „Microsoft Teams“ programėlės versiją, skirtą mobiliesiems telefonams.

Primename, kad 2023 m. kovo–gegužės mėnesiais vyko paraiškų dalyvauti KPP gerųjų projektų pavyzdžių atrankoje priėmimas. Paraiškas teikė Nacionalinė mokėjimo agentūra (toliau – NMA), Vietos veiklos grupės, taip pat LKT nariai bei atskiri KPP paramos gavėjai. 

Atrankoje buvo numatytos 5 nominacijos, atsižvelgiant į skirtingas KPP priemones:

  • „Pažangus verslas“ – apdovanojimas už naujovių diegimą ne žemės ūkio verslo srityje.
  • „Pažangus ūkis“ – apdovanojimas už naujovių diegimą žemės ūkio srityje.
  • „Jaunimo iniciatyvos“ – apdovanojimas už jaunimo iniciatyvumą ir jo aktyvumo skatinimą.
  • „Drauge su gamta“ – apdovanojimas už aplinkai draugiškų metodų taikymą žemės ūkio, miškininkystės ir kaimo plėtros srityse.
  • „Gerovės kūrėjai“ –  apdovanojimas už pažeidžiamų grupių įtrauktį skatinančių paslaugų kūrimą ir plėtrą.

2-asis gerųjų projektų pavyzdžių atrankos etapas prasidėjo 2023 m. vasarą. Šiame etape visi konkursui gauti projektai buvo pristatyti gerųjų projektų pavyzdžių atrankos darbo grupei (toliau – Darbo grupė), kurią sudarė kompetetingi ŽŪM ir NMA specialistai bei ekspertai. Darbo grupė atliko vertinimą pagal numatytus kriterijus ir, įvertinusi gautą informaciją, priėmė galutinį sprendimą dėl gerųjų projektų pavyzdžių atrankos laimėtojų eilės sudarymo paprastosios daugumos balsavimo būdu.

Taip pat LKT narius ir visus, besidominčius kaimo plėtros naujienomis, kvietėme susipažinti su šių metų gerųjų projektų pavyzdžių konkurso dalyviais ir balsuoti už jiems labiausiai patikusį projektą. Džiaugiamės tokiu dideliu Jūsų aktyvumu ir skubame pranešti, kad sulaukėme daugiau nei 2 400 Jūsų balsų. Daugiausiai balsų surinkusio Gerųjų projektų pavyzdžių atrankoje-konkurse dalyvavusio projekto vykdytojas AKKA 2023 renginio metu taip pat bus apdovanotas padėka bei specialiu LKT sekretoriato įsteigtu atminimo prizu.

Sekite informaciją LKT internetinėje svetainėje ir lauksime Jūsų renginyje!

Su ankstesnių metų AKKA konkursų nugalėtojų projektais galite susipažinti čia.