BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
07.15 LKT dirbtuvės_FOTO prie straipsnioio.jpg

Liepos 15 d. įvyko Lietuvos kaimo tinklo (LKT) organizuojamos „LKT dirbtuvės“, skirtos Europos inovacijų partnerystės (EIP) veiklos grupių įgyvendinamiems projektams pristatyti.

Virtualiame LKT renginyje pranešimus apie inovatyvius ir tvarius sprendimus žemės ūkio srityje bei jų pritaikymą tiek augalininkystės, tiek gyvulininkystės sektoriuose skaitė Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos (LSMU VA) mokslininkai, įgyvendinantys EIP projektus. VDU ŽŪA atstovės, doc. dr. Ingos Adamonytės, pranešimas tema „Drėgmės režimo dirvožemyje reguliavimas“ renginio dalyvius supažindino su dirvožemio sausinimo sistemos veikimo principais, reguliuojamo drenažo nauda ir kitais pažangiais technologiniais sprendimais, prisidedančiais prie vandens tausojimo dirvožemyje. Antroje renginio dalyje LSMU VA atstovas, dr. Arūnas Rutkauskas, pasidalino įgyvendinamo EIP projekto „Infraraudonųjų spindulių kamera registruojamų specifinių žymenų panaudojimas karvių sveikatingumo gerinimui, šėrimo efektyvumo ir produktyvumo didinimui“ rezultatais grįstomis įžvalgomis apie karvių kūno masės indekso (KMI) nustatymui pasitelkiamų inovatyvių sprendimų diegimo svarbą.

Tai buvo antrosios tokio pobūdžio „LKT dirbtuvės“, LKT dėkoja jų dalyviams, kurių susidomėjimas pristatytomis temomis skatina ir ateityje skirti dėmesį žemės ūkio mokslo pasiekimų ir inovatyvių sprendimų sklaidai.

LKT komanda, linkėdama gražios vasaros, ragina sekti naujienas apie būsimus „LKT dirbtuvių“ susitikimus ir primena, kad savo idėjas ir pasiūlymus dėl aktualių temų galima nuolat siūlyti LKT svetainės tam skirtoje skiltyje.

  

Nuotraukų galerija

  • Dirvožemis.jpg
  • Infraraud.kamera.png