BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Virtualių renginių ciklas „LKT dirbtuvės“

Siekdami sutelkti kaimo plėtros dalyvius efektyviam bendradarbiavimui ir paskatinti visas suinteresuotąsias šalis įsitraukti į informacijos ir žinių sklaidos procesą, pristatome LKT Sekretoriato iniciatyvą – nuotoliniu būdu organizuojamų renginių ciklą „LKT dirbtuvės“.

„LKT dirbtuvės“ – tai nuotoliniu būdu organizuojamų trumpų teminių susitikimų ciklas. Reaguojant į Covid-19 pandemijos pasekmes, renginių ciklas sukurtas virtualioje erdvėje naudojant e-priemones, renginiai vyksta internetinių seminarų (angl. webinar) formatu. Planuojamus renginius galite sekti LKT kalendoriuje, kuriame nurodoma susitikimų data ir laikas, taip pat jame matote aktyvias nuorodas nukreipiančias registruotis į atskirus renginius.

Kokio indėlio laukiame iš LKT narių?

„LKT dirbtuvių“ temos yra atrenkamos atsižvelgiant į LKT narių poreikius. Kurios temos, susijusios su KPP įgyvendinimu, šiuo metu LKT nariams yra aktualiausios bei kelia daugiausiai klausimų? Maloniai prašome teikti siūlymus Jus dominančia tematika (pvz., Bioekonomika KPP kontekste, naujos ES strategijos (ES Biologinės įvairovės strategija, Europos žaliasis kursas, strategija „Nuo ūkio iki stalo“) ir jų įtaka būsimai Bendrajai žemės ūkio politikai, Komunikacijos svarba tarp LKT narių, Kartų kaita ir pan.).