BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
Dirbtuvių užsklanda.jpg

Lietuvos kaimo tinklas (LKT) gruodžio 21 d. 9:00 val. kvietė į LKT dirbtuves, kuriose jų dalyviai turėjo galimybę susipažinti su šiais teisės aktų projektais:

1. Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano intervencinės  priemonės „Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas“ įgyvendinimo taisyklių projektu.

2. Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano intervencinės  priemonės „Vietos plėtros strategijų, įgyvendinamų bendruomenių inicijuotos vietos plėtros būdu“ įgyvendinimo taisyklių projektu.

3. Projektų, įgyvendinamų pagal Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano priemones, rodiklio „Naujos darbo vietos sukūrimas ir išlaikymas“ pasiekimo vertinimo metodikos projektu.

 

LKT dirbtuvių darbotvarkė: 

9:00-9:05

Įžanga

9:05-10:00

Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano intervencinės  priemonės „Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas“ įgyvendinimo taisyklių projekt​o pristatymas.

 

Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Paramos verslui skyriaus vyr. specialistė Dalia Rutkauskaitė

 

Klausimai-atsakymai/Diskusija

10:00-11:00

Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano intervencinės  priemonės „Vietos plėtros strategijų, įgyvendinamų bendruomenių inicijuotos vietos plėtros būdu“ įgyvendinimo taisyklių projekt​o pristatymas.

 

Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Programos LEADER ir kaimo plėtros skyriaus patarėja Virginija Liukpetrytė

 

Klausimai-atsakymai/Diskusija

11:00-11:30

Projektų, įgyvendinamų pagal Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano priemones, rodiklio „Naujos darbo vietos sukūrimas ir išlaikymas“ pasiekimo vertinimo metodikos projekt​o pristatymas.

 

Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Programos LEADER ir kaimo plėtros skyriaus vyr. specialistė Monika Barnackienė

 

Klausimai-atsakymai/Diskusija

11:30

Nuotolinio renginio pabaiga

Susitikimo metu LKT dirbtuvių dalyviai turėjo galimybę susipažinti su darbotvarkėje numatytų teisės aktų projektais, teikti savo pastabas ir pasiūlymus, diskutuoti su teisės aktų rengėjais ir taip prisidėti prie 2023–2027 metų Strateginio plano intervencinių priemonių įgyvendinimą reglamentuosiančių teisės aktų tobulinimo.

Su LKT dirbtuvėse pristatytais pranešimais ir pristatytų teisės aktų projektais galite susipažinti žemiau esančioje skiltyje „Dokumentai“.