BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


VšĮ „Geri norai“ įgyvendinto projekto „NVO įsitraukimas į valstybės valdymą socialinio verslumo srityje“ metu buvo sukurta Socialinio verslo galimybių studija ir jos išvadas apibendrinantis leidinys. Plačiau žr.: http://gerinorai.lt/projects/kuriame-ateiti.php.

Socialinio verslo gidas ir filmukas: https://www.verslilietuva.lt/lt/socialinis-verslas.

Viešųjų paslaugų perdavimo gidas: https://www.verslilietuva.lt/paslaugos/viesuju-paslaugu-perdavimo-gidas.

Socialinio verslo platforma: https://socialinisverslas.verslilietuva.lt/

Kviečiu jus savo vidinės komunikacijos kanalais pasidalinti šia žinia su socialiniais verslais ir pakviesti juos užsiregistruoti.

Platformoje užsiregistravusiems nariams prieinami specialūs socialinio verslo mokymai, kurie paaiškins, kaip planuoti ir matuoti savo verslo socialinį poveikį. Mokymai suskirstyti į 6 dalis: problemos analizė, tikslinė grupė, pokyčio teorija, poveikio matavimas, rinka ir verslo modelis. Naudojimasis platforma nemokamas.

Užsiregistravę papildys Lietuvos socialinių verslų duomenų bazę ir taip prisidės prie socialinio verslo koncepto ir savo veiklos žinomumo didinimo.

Tikime, kad kuo daugiau socialinio verslo – tuo mažiau problemų!

Jei kiltų klausimų, kreipkitės: socialinisverslas@verslilietuva.lt.