BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti

Naujasis Europos Bauhauzas (angl. The New European Bauhaus)

2021 04 08
2_Naujasis Europos Bauhauzas.jpg

Europos Komisijos (EK) nauja iniciatyva „Naujasis Europos Bauhauzas“ siekia suburti visuomenę diskusijoms apie tvarią ateitį ir prieinamos bei jaukios gyvenamosios aplinkos kūrimą mieste ir kaimo vietovėje, siekiant žiedinės ekonomikos modelį pritaikyti statybų sektoriuje ir tokiu būdu prisidėti mažinant poveikį klimato kaitai. 

EK pranešime apie nuotolinę konferenciją pabrėžiama, kad Europos medienos sektorius siekia sukurti atvirą platformą „Wood4Bauhaus“, vienijančią įvairias suinteresuotąsias šalis.

Pabrėžiama, kad mediena yra nepaprastai universali medžiaga. Ilgaamžiai medienos produktai gali dešimtmečius ar net šimtmečius kaupti anglį pastatuose ir gyvenamosiose patalpose.

Nuotolinė konferencija atvira visiems norintiems dalyvauti. Būtina registracija. Daugiau informacijos apie renginį ir registracijos formą rasite šioje svetainėje.