BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
272803192_3121876271359017_5796644086850419354_n.jpg


Lietuvos kaimo tinklo narys VšĮ Geri norai vasario 3 d. 9:00 - 11:00 val. kviečia dalyvauti socialinių lyderių pusryčiuose.

Tai renginių ciklas, kurių metu dalinamasi motyvacija, ekspertinėmis įžvalgomis ir žiniomis, kurios naudingos kiekvienam NVO, socialinio verslo ekosistemų dalyviui.
Renginio svečias - Eugenijus Kaminskis, „Xwhy / Supratimo agentūra“ partneris ir tyrėjas.

Erdvės, pastatai ir paslaugos veikia sėkmingai, kai atliepia jų naudotojų poreikius bei konkrečią vietos situaciją. Norint sklandžiai vystyti bet kokią intervenciją ar infrastruktūrinį projektą būtina pažinti vietos kontekstą, o bendruomenių įtraukimą naudoti ne informavimui, bet aktyviai bendrai kūrybai.
Skirtingi įtraukimo būdai „prakalbina“ vietą ir vietinius, leidžia suprasti santykį su vieta, jos naudotojais, atrasti ir atskleisti vietos potencialą, priimti geresnius, realiu vietos pažinimu grįstus, sprendimus ir kurti pasitikėjimą.

Renginys vyks nuotoliniu būdu (Zoom platforma). Prisijungimo informacija bus persiųsta  tik užsiregistravusiems. 

Registracijos forma.
Daugiau informcijos apie renginį rasite čia.