BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Pateiktis1.jpg

Lietuvos kaimo tinklas (LKT) sausio 10 d. 9:00 val. kvietė į ketvirtąsias LKT dirbtuves, kuriose jų dalyviai turėjo galimybę susipažinti su  teisės aktų projektais, reglamentuosiančiais Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginio plano intervencines priemones:

1. „2023–2027 m. susietosios pajamų paramos už mėsinius galvijus, avis ir ožkas administravimo taisyklių projektas“, Tvarios žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės departamento Gyvulininkystės ir gyvūnų gerovės skyriaus vyriausioji specialistė Lina Šimonienė.

2.  „Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano sektorinės intervencinės priemonės „Parama bitininkystės sektoriui“ įgyvendinimo taisyklių projektas“, Tvarios žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės departamento Gyvulininkystės ir gyvūnų gerovės skyriaus vyriausiasis specialistas Marius Tendzegolskis.

Pirmojo pristatymo metu L. Šimonienė detaliai papasakojo, kokie svarbiausi aspektai numatyti 2023–2027 m. susietosios pajamų paramos už mėsinius galvijus, avis ir ožkas administravimo taisyklių projekte. Susitikimo dalyviai išgirdo apie taikytinos paramos dydžius, paramos diferencijavimą ir galimas rizikas, jei būtų nesilaikoma tam tikrų reikalavimų. Po pristatymo vyko diskusija, ir buvo atsakoma į dalyviams kilusius klausimus.

Antrasis pristatymas buvo skirtas bitininkystės sektoriui. M. Tendzegolskis paaiškino, kokiomis paramos rūšimis galės pasinaudoti bitininkai ir bitininkų asociacijos, kokios planuojamos remtinos veiklos ir kokius reikalavimus turės atitikti pareiškėjai. Taip pat buvo pristatytas preliminarus paramos priemonių finansavimo planas.

LKT dirbtuvių metu pristatytus teisės aktų projektus ir LKT dirbtuvėse pristatytus pranešimus galite rasti žemiau esančioje skiltyje „Dokumentai“.

Susitikimo įrašas:

Kviečiame ir toliau sekti naujienas Lietuvos kaimo tinklo svetainėje ir dalyvauti kituose renginiuose!