BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


1.jpg

Spalio 21 d. įvyko pirmasis nuotolinis „LKT dirbtuvių“ susitikimas.

Virtualaus susitikimo metu LKT nariai susipažino su atsinaujinusia LKT Sekretoriato komanda, vykdomų veiklų spektru ir narystės teikiamomis galimybėmis. Dalyviams taip pat buvo pristatytas tokio pobūdžio nuotolinių susitikimų („LKT dirbtuvių“) organizavimo procesas. LKT Sekretoriatas kvietė dalintis idėjomis ir siūlyti temas būsimiems „LKT dirbtuvių“ formato neformaliems susitikimams (nuoroda teikti pasiūlymus temoms).

Vienas iš esminių susitikimo darbotvarkės punktų – naujų „E-taisyklių“ pristatymas. LKT nariams buvo pristatytos šių taisyklių nuostatos ir būsima galimybė teikti projektus, skirtus įgyvendinti elektronines komunikacijos priemones.

Tikimės, kad pirmasis „LTK dirbtuvių“ susitikimas taps postūmiu ne tik stiprinant abipusiai naudingą dialogą, bet ir tęsti šią virtualių susitikimų tradiciją.

Nuotraukų galerija

  • Image 019.jpg
  • Image 058.jpg
  • Image 022.jpg