BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
LKT taisyklės.jpg

Sausio 27 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-42 buvo pakeistos Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos srities „Lietuvos kaimo tinklas“ įgyvendinimo taisyklės (toliau – Taisyklės), skirtos renginių komunikacijos priemonėms įgyvendinti.

2022 m. gruodžio 23 d. – 2023 m. sausio 6 d. Taisyklių projektas buvo skelbiamas Lietuvos Respublikos Seimo teisės aktų informacinės sistemos Projektų registravimo posistemėje. Įvertinus konsultavimosi su visuomene metu gautas pastabas buvo atlikti tam tikri taisyklių pakeitimai.

Atkreiptinas dėmesys, kad su šiuo Taisyklių pakeitimu atveriamos galimybės paraiškas teikti ne tik nacionaliniu lygiu veikiantiems Lietuvos kaimo tinklo nariams, tačiau ir regionų lygiu veikiantiems Lietuvos kaimo tinklo narias. Pažymėtina, kad pastarieji turės išpildyti vieną sąlygą – paraiška turės būti teikiama kartu su partneriu numatant bendras veiklas. Visų (tiek nacionaliniu, tiek regioniniu lygiu veikiančių) pareiškėjų narystė Lietuvos kaimo tinkle turi būti patvirtinta iki paraiškos pateikimo dienos.

Atsižvelgiant į pastarojo meto prekių ir paslaugų kainų pokyčius bei vis labiau augančią infliaciją, buvo padidintos didžiausios galimos paramos sumos kiekvienai komunikacijos priemonei. 

Pažymėtina, kad siekiant sumažinti administracinę naštą, atnaujintose taisyklėse integruojama dalis elektroninės komunikacijos priemonių: audiovizualinė produkcija, virtualūs gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turai ir elektroniniai leidiniai. Tokiu būdu Lietuvos kaimo narys, įgyvendindamas renginių komunikacijos priemones ar pateikdamas jų rezultatus, turės galimybę kartu pritaikyti ir įgyvendinti elektronines komunikacijos priemones. 

Su visais pakeitimais Jūs galite susipažinti paspaudę šią nuorodą.

Primename, kad renginių komunikacijos priemonių kvietimas startuos jau kovo 1 d. ir tęsis iki gegužės 2 d. 

Artimiausiu metu (planuojama kovo mėnesį) Lietuvos kaimo tinklas organizuos renginį, kurio metu kartu su Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistais detaliai bus pristatomi taisyklių pakeitimai, bei svarbūs aspektai susiję su paraiškų pildymu, mokėjimų prašymu teikimu ir ataskaitų pateikimu. Sekite naujienas Lietuvos kaimo tinklo svetainėje.