BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
LKT.jpg

Atsižvelgiant į didėjantį virtualios komunikacijos poreikį, Lietuvos kaimo tinklas (LKT) inicijuoja galimybę LKT nariams įgyvendinti elektroninių komunikacijos priemonių projektus apie kaimo plėtrą.

Planuojama teikti paramą šių keturių elektroninių komunikacijos priemonių įgyvendinimui:
• Internetiniai seminarai (angl. webinars).
• Komunikacija internetiniuose socialiniuose tinkluose ir kituose interneto šaltiniuose.
• Virtualūs gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turai.
• Audiovizualinė produkcija (pvz., filmukai, laidos, interviu, virtualios realybės akiniams skirti įrašai).

Įgyvendinimo taisyklių projektas jau buvo svarstomas atitinkamuose organuose. Pagrindinėmis nuostatomis (koncepcija) pasidalinta su LKT veiklos koordinavimo grupės nariais. Išsamus nuostatų aprašymas pristatytas KPP Programos valdymo komiteto posėdyje. Komunikacijos projektų atrankos kriterijai pristatyti KPP Stebėsenos komiteto posėdyje (2020-09-03).

Kviečiame Jus pareikšti savo nuomonę dėl teisės akto projekto, pateikiant ją Žemės ūkio ministerijai. Teisės akto projekto derinimo laikotarpis: 2020-10-01 — 2020-10-16. Nuoroda: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/3b972a01030e11ebbedbd456d2fb030d.