BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Public consultations be EU logo.png

2020 m. rugsėjo 7 d. Europos Komisija (EK) paskelbė viešąsias konsultacijas* su visomis suinteresuotomis šalimis (t. y. plačiąja visuomene, įvairiomis organizacijomis, NVO ir kt.) dėl „Ilgalaikės kaimo vietovių vizijos“ kūrimo.

Šiame etape Europos Sąjunga (ES) inicijuoja diskusijas apie kaimo vietovių ateitį iki 2040 m. ir jų vaidmenį mūsų visuomenėje. Tuo tikslu ES ragina visas suinteresuotąsias šalis pateikti savo nuomonę, atsakant į  internetinį klausimyną, kurį kartu su detalesne informacija rasite paspaudę šią nuorodą.

Viešosios konsultacijos vyks iki 2020 m. lapkričio 30 d. (imtinai). Kviečiame prisijungti ir išsakyti savo nuomonę!

Primename, kad detalesnė informacija, apie EK iniciatyvą dėl „Ilgalaikės kaimo vietovių vizijos“ kūrimo ir galimybės prisijungti prie tematinės darbo grupės buvo publikuota š. m. rugpjūčio 6 d. LKT naujienų skiltyje. Detalesnę informaciją rasite paspaudę šią nuorodą.

* Viešosios konsultacijos sudaro galimybę visoms suinteresuotosioms šalims išsakyti savo nuomonę dėl įvairių ES teisės aktų ir politikos priemonių aspektų prieš Europos Komisijai baigiant rengti pasiūlymus.