BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
young leader.jpg

Š. m. birželio 11-13 dienomis ES BŽŪP tinklas, bendradarbiaudamas su Suomijos BŽŪP tinklu, kviečia motyvuotus jaunus žmones iš kaimiškųjų vietovių, susijusius su LEADER priemonės įgyvendinimu vietos lygmeniu (pareiškėjus, projektų vykdytojus, jaunimo organizacijų, sąjungų, atstovus, Vietos veiklos grupių (toliau – VVG) darbuotojus, valdybos narius, atstovaujančius jaunimo sektorių ir pan.) vietos lygmeniu dalyvauti tarptautiniame renginyje Young LEADER Forum, kuris vyks Vierumäki mieste, Suomijoje.

Renginys skirtas pabrėžti jaunų žmonių indėlį ir įsitraukimą įgyvendinant LEADER metodą. Forumas suteiks galimybę išgirsti jaunų žmonių balsus dalijantis savo idėjomis, siekiant užtikrinti, kad jų indėlis būtų įvertintas ir paskatintų reikalingus pokyčius kaimiškosiose vietovėse.

Renginio metu dalyviai turės galimybę apsikeisti patirtimi ir diskutuoti su LEADER susijusiomis temomis su bendraamžiais iš kitų šalių, taip pat būti išgirsti Vadovaujančių institucijų, Nacionalinių BŽŪP tinklų ir Nacionalinių LEADER tinklų atstovų, tiesiogiai dirbančių įgyvendinant LEADER metodą. Registruotis ir dalyvauti renginyje ypač kviečiami kaimiškųjų vietovių jaunimo atstovai (nuo 18 iki 35 metų) iš visų ES šalių, atitinkantys bent vieną iš šių kriterijų:

  • jaunimas, aktyviai dalyvaujantis LEADER metodo įgyvendinime, pvz., VVG darbuotojai, VVG valdybos nariai, LEADER paramos gavėjai, nacionalinio VVG tinklo nariai;
  • jaunieji lyderiai ar aktyvistai, aktyviai prisidedantys prie vietos bendruomenės plėtros;
  • jaunimas, atstovaujantis jaunimo organizacijai nacionaliniu, regioniniu ar vietos lygmeniu (pvz., Nacionalinėms kaimo jaunimo organizacijoms, parlamentams ar vietos taryboms).

Renginys vyks anglų kalba, todėl dalyviai turi gebėti bendrauti angli6kai, domėtis kaimo plėtros temomis, problemomis, taip pat būti motyvuoti aktyviai įsitraukti į renginio metu vyksiančias diskusijas bei prisijungti prie tarptautinės jaunimo LEADER bendruomenės.

Daugiau informacijos apie renginį ir registracijos į jį formą galite rasti paspaudę šią nuorodą.

Registracija į renginį Young LEADER Forum aktyvi iki balandžio 5 d. 

Lietuvos kaimo tinklo ir kolegų iš Suomijos nacionalinio kaimo tinklo vardu labai kviečiame aktyvų Lietuvos kaimiškųjų vietovių jaunimą registruotis ir dalyvauti forume!