BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
Steering gr meeting_20220517_174902.jpg

Gegužės 16 d. nuotoliniu būdu vykusiame 17-ajame ES šalių nacionalinių kaimo tinklų valdymo grupės susitikime pagrindinis dėmesys buvo skiriamas ES šalių nacionalinių kaimo tinklų ateities poreikių ir būsimo BŽŪP tinklų valdymo aptarimui.

Susitikime DG AGRI atstovas taip pat apžvelgė Kaimo pakto, skirto įgyvendinti EK inicijuotos „Ilgalaikės kaimo vietovių vizijos“ siekius, rengimo pažangą. Kaimo paktu siekiama sutelkti valdžios institucijas ir visas suinteresuotąsias šalis bendroms diskusijoms dėl kaimo bendruomenių ateities poreikių ir siekių. Tikimasi, kad naujasis paktas sudarys galimybes bendradarbiauti ES, nacionaliniu, regioniniu ir vietos lygmenimis.  

Kaimo tinklų valdymo grupės dalyviams priminta ir apie pagrindines „Europos horizonto“ iniciatyvas mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje, kurios, kaip numatyta, prisidės prie įvairių visuomenėje kylančių problemų sprendimo skirtingose srityse (t. y. sveikatos apsaugos, socialinės gerovės, žemės ūkio ir kt.).

Be kitų aptartų klausimų EIP AGRI tinklo atstovai susitikimo dalyvius informavo apie būsimas veiklas ir planuojamus seminarus bei kito formato renginius.

Su vykusio susitikimo medžiaga plačiau galite susipažinti ENRD svetainėje.