BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti

Lietuvos kaimo tinklas (LKT) – atvira struktūra, todėl dalyvauti LKT veikloje kviečiamos visos su KPP įgyvendinimu susijusios ir (arba) kitaip prie žemės, miškų ir maisto ūkio ir kaimo plėtros prisidedančios nevyriausybinės organizacijos, kaimo bendruomenės, vietos veiklos grupės, mokslo institucijos, verslo sektoriui atstovaujančios organizacijos, savivaldybės, valstybės institucijos, įstaigos. Pažymėtina, kad privatūs juridiniai asmenys (įmonės) negali būti LKT nariais.

Narystė LKT savanoriška ir neatlygintina, grindžiama horizontaliu ir vertikaliu bendradarbiavimu, narių lygybe. 

Organizacijas, norinčias tapti LKT narėmis, kviečiame užpildyti prie šio pranešimo pridėtą prašymą. Užpildytą bei pasirašytą prašymą su jame nurodytais pridedamais dokumentais pateikti elektroninio pašto adresu  (el. paštu teikiamas pasirašytas skenuotas prašymas ir pridedamų skenuotų dokumentų kopijos).

Dažnai iškylančius klausimus apie narystę rasite mūsų „Dažniausiai užduodamų klausimų“ skiltyje.