BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Projektas „Audiovizualinių priemonių panaudojimas KPP viešinimui“

Projektą įgyvendina - Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmai

Projekto tikslas - pagerinti KPP įgyvendinimo kokybę, užtikrinti keitimąsi patirtimi ir gerąja praktika, gerinti KPP vertinimą ir pateikiant realius pavyzdžius parodyti visuomenei ir galimiems pareiškėjams kaimo vietovėse vykdomų žemės ir ne žemės ūkio veiklų rezultatus ir jų teikiamą naudą, taip pat geromis idėjomis paskatinti galimus pareiškėjus teikti paramos paraiškas ir įgyvendinti projektus, finansuojamus iš KPP lėšų.

Projekto veiklos:

1. Audiovizualinė produkcija (4 video filmukai):

1.1. Sėkmingo verslo kūrimas kaime KPP priemonių pagalba:

1.2. KPP teikiamos galimybės:

1.3. Inovacijos ir gerieji pavyzdžiai naudojantis KPP programos parama:

1.4. KPP parama jaunimui:

Projekto pagalba buvo siekiama įtraukti naujus kaimo plėtros dalyvius į žemės ūkio, miškų ūkio ir kaimo plėtros procesus ir KPP įgyvendinimą, sutelkti kaimo plėtros dalyvių bendradarbiavimą bei paskatinti visas suinteresuotąsias šalis įsitraukti į informacijos ir žinių sklaidos procesus, prisidėti prie patirties keitimosi ir dalijimosi gerąja praktika užtikrinimo. Įgyvendinant projektą buvo sukurti keturi informaciniai-motyvaciniai filmukai, skatinantys aktyvesnį dalyvavimą kaimo plėtros procesuose – įtraukti  naujus kaimo plėtros dalyvius į žemės ūkio, miškų ūkio ir kaimo plėtros procesus ir KPP įgyvendinimą, sutelkti kaimo plėtros dalyvius bendradarbiavimui bei paskatinti visas suinteresuotąsias šalis įsitraukti į informacijos ir žinių sklaidos procesus.