Lietuvos kaimo tinklas bendradarbiaudamas kartu su Vietos veiklos grupių tinklu ir Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centru 2017 m. rugsėjo 13-14 d. organizavo tarptautinę VVG bendradarbiavimo konferenciją Tinklaveika veikia!“.

Konferencijos tikslas – paskatinti VVG bendradarbiavimą ir įkvėpti vietos veiklos grupes naujiems tarptautiniams projektams. Tai buvo puiki proga pasidalinti gerąja veiklos patirtimi ir užmegzti naujas ir naudingas pažintis su kitų šalių VVG.

Renginys suburė apie 200 bendraminčių (VVG, kaimo tinklų, vadovaujančiųjų institucijų atstovų) iš 13 valstybių: Austrijos, Belgijos, Estijos, Gruzijos, Jungtinės Karalystės, Latvijos, Lenkijos, Portugalijos, Slovėnijos, Suomijos, Švedijos, Vengrijos , ir Lietuvos.

Konferencijos dalyviai turėjo galimybę aplankyti įgyvendintus LEADER projektus, plenarinėje sesijoje susipažinti su kitų šalių reikalavimais bendradarbiavimo projektams, dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse. Konferencijos metu susitikimų erdvėse projektų partneriai turėjo galimybių individualiems pokalbiams, o ieškantys naujų pažinčių, projektų idėjų galėjo sekti naujienas partnerių/ projektų paieškos skelbimų lentoje.

Renginio šūkis – TINKLAVEIKA VEIKIA!  įrodė, jog sutelktomis renginio dalyvių pastangomis renginys tapo įsimintinu, prasmingu ir naudingu visiems. 

Konferencijos metu skaityti pranešimai, kūrybinių dirbtuvių rezultatai, projektų partnerių paieškos formos ir kt. dokumentai skelbiami žemiau.

Daugiau apie konferenciją skaitykite čia...