BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


„Tinklas inovacijoms: naujos kartos pašarai“ (angl. Network to innovate: New Generation Feeds)

2023 03 21 10:30 - 12:00
Network to innovate.JPG

2023 m. kovo 21 d. Estijos, Suomijos, Latvijos ir Lenkijos nacionaliniai kaimo tinklai organizuoja nuotolinį seminarą „Tinklas inovacijoms: naujos kartos pašarai“ (angl. Network to innovate: New Generation Feeds). Seminaras sudarys galimybę susitikti su kitais šios srities atstovais, keistis žiniomis ir galbūt net kurti naujas partnerystes.

Pagrindinis nuotolinio renginio tikslas – tinklų kūrimas ir keitimasis žiniomis apie Šiaurės Baltijos regiono šalyse įgyvendintus projektus ir įvairius jų finansavimo šaltinius/priemones. Kviečiami visi, norintys dalyvauti!

Nuotolinis seminaras vyks anglų k., naudojantis „Zoom“ platforma. Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo į susitikimą nuoroda bus atsiųsta likus vienai dienai iki renginio.

Registruotis į nuotolinį seminarą ir daugiau informacijos apie planuojamą renginį galite rasti čia.