BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Renginys „Europos Sąjungos misijų ir „Europos horizonto“ galimybės, ieškant klimato kaitos sprendimų“

2024 03 28 09:30 - 12:45
2024 03 28.jpg

Kovo 28 d. 9:30 val. Lietuvos savivaldybių, mokslo ir studijų bei valdžios institucijų atstovus kviečiami dalyvauti renginyje „Europos Sąjungos misijų ir „Europos horizonto“ galimybės, ieškant klimato kaitos sprendimų“. Jo metu bus sudaryta galimybė susipažinti su plačiu Europos Sąjungos (ES) misijų ir „Europos horizonto“ (EH) programos klimato temų spektru, praktiniais paraiškų rengimo aspektais bei sėkmės istorijomis. Bus apžvelgtos ES misijų „Poveikiu klimatui neutralūs ir pažangūs miestai“, „Prisitaikymas prie klimato kaitos“, „Sveikas dirvožemis ir maistas“ kvietimai teikti paraiškas bei EH programos 5 ir 6 veiksmų grupių teikiamos galimybės.

Renginio tikslas – paskatinti regionų, savivaldybių, mokslo bendruomenės bei valdžios institucijų atstovus ieškoti prisitaikymo prie klimato kaitos sprendimų, pasinaudojant ES misijų ir EH programos galimybėmis.

Renginys vyks Lietuvos mokslo tarybos Mažojoje salėje, Gedimino pr. 3, Vilniuje.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija iki kovo 26 d. Programa.

Renginį organizuoja Lietuvos mokslo tarybos Nacionalinių kontaktinių asmenų grupė ir Lietuvos savivaldybių asociacija. Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.