BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Pasaulinis žiedinės ekonomikos forumas

2024 04 18 2024 04 17 2024 04 16 2024 04 15
05 15-18.jpg

Balandžio 15-18 d. Briuselyje organizuojamas Pasaulinis žiedinės ekonomikos forumas.

Pasaulinis žiedinės ekonomikos forumas (WCEF) yra kasmetinis renginys, kurį organizuoja Suomijos inovacijų fondas "Sitra" kartu su tarptautiniais partneriais. Į forumą susirenka verslo, valdžios, akademinės bendruomenės ir pilietinės visuomenės lyderiai, kad aptartų pasaulinius su žiedine ekonomika susijusius klausimus ir ieškotų sprendimų, kaip įveikti pasauliui kylančius iššūkius. 

WCEF yra vienas iš svarbiausių pasaulyje žiedinės ekonomikos renginių, kuriame dalijamasi žiniomis ir patirtimi, kuriami tinklai ir partnerystė bei skatinamas perėjimas prie žiedinės ekonomikos. Nuo 2017 m. rengiamas forumas iki šiol vyko Afrikoje (Ruandoje), Azijoje (Japonijoje), Europoje (Suomijoje ir Nyderlanduose) ir Šiaurės Amerikoje (Kanadoje).

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia.