BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija kviečia į konferenciją „Dvidešimt Lietuvos kaimo ir žemės ūkio augimo metų“

2024 05 08 09:00 - 15:30
Kviečiame į konferenciją_naujas.jpg

Š. m. gegužės 8 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija kviečia į konferenciją „Dvidešimt Lietuvos kaimo ir žemės ūkio augimo metų“.

Pagrindinės konferencijos temos – „Žemės ūkio transformacija“ ir „Lietuvos kaimo revizija ir vizija“. Konferencijoje savo patirtimi ir įžvalgomis dėl sektoriaus perspektyvų dalinsis pranešėjai ir diskusijų dalyviai, turintys didelės ir įdomios patirties ekonomikos, žemės ūkio verslo, regionų politikos, kaimo vietovių raidos, kaimo bendruomenių judėjimo srityse. Tai bus graži proga pagerbti tuos, kurie savo sprendimais ir darbais paskatino, sukūrė proveržį ir svariai prisidėjo prie sektoriaus modernizavimo.

Konferencija vyks Nacionalinėje dailės galerijoje, Konstitucijos pr. 22, Vilniuje. Renginys truks nuo 8:30 iki 15:30 val. Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos apie renginį ir registracijos nuorodą galite rasti čia.