BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Kviečiame į nuotolinį renginį, kuriame bus pristatomi programos „Europos horizontas“ 6 veiksmų grupės „Maistas, bioekonomika, gamtos ištekliai, žemės ūkis ir aplinka“ papildomi 2024 m. kvietimai.

2024 05 09 10:30 - 11:45
horizontas.JPG

Š.m. gegužės 9 d. 10:30 – 11:45 val. kviečiame į nuotolinį renginį, kuriame bus pristatomi programos „Europos horizontas“ 6 veiksmų grupės „Maistas, bioekonomika, gamtos ištekliai, žemės ūkis ir aplinka“ papildomi 2024 m. kvietimai.

Kvietimai skirti šioms temoms:

  • Naujo augalų kenkėjo (Spodoptera frugiperda) prevencija ir stabdymas
  • Žaliasis perėjimas: kliūčių įveikimas ir inovatyvūs sprendimai
  • Klimatui palankus ūkininkavimas: mokslinių tyrimų stočių apjungimas
  • Biogeocheminių vandenyno kintamųjų (Essential Biogeochemical Ocean Variables (EOVs)) tyrimai ir spragų šalinimas

Renginyje taip pat bus primenamos dalyvavimo sąlygos ir reikalavimai, bus pristatytas projektas „Climate Farm Demo“, kurio rezultatai yra aktualūs vienam iš papildomų kvietimų.

Maloniai kviečiame registruotis iki gegužės 7 d. 17.00 val. Renginio nuorodą atsiųsime nurodytu el. paštu likus dienai iki renginio.