BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


ES BŽŪP tinklo organizuojamas seminaras „Veiksmingos ir integruotos AKIS skatinimas valstybėse narėse“

2023 06 14 09:00 - 18:00
AKIS.png

DG AGRI (angl. European Commission’s Directorate-General for Agriculture and Rural Development) kartu su EIP-AGRI (EU CAP Network Support Facility for Innovation & Knowledge exchange) organizuoja ES BŽŪP tinklo seminarą „Veiksmingos ir integruotos ŽŪŽIS (angl. AKIS) skatinimas valstybėse narėse“.

Šiame seminare daugiausia dėmesio bus skiriama žemės ūkio žinių ir inovacijų sistemoms (ŽŪŽIS), jų modeliams valstybėse narėse ir konsultantų vaidmeniui  Bendrojoje žemės ūkio politikoje.

Pagrindinis šio seminaro tikslas – padėti ES valstybėms narėms sukurti ŽŪŽIS kiekvienoje iš jų, taip skatinant veiksmingus žinių ir inovacijų srautus tiek nacionaliniu lygmeniu, tiek visoje ES. Seminaro metu pagrindinis dėmesys bus skiriamas apsikeitimui gerąja patirtimi ir įkvepiančiais pavyzdžiais, taip pat pasidalijimu planais, kaip organizuoti ir remti efektyvų žinių kūrimą ir informacijos mainus tarp skirtingų AKIS veikėjų.

Seminaro metu ketinama aptarti įvairius AKIS kūrimą koordinuojančių institucijų požiūrius vystant efektyvią AKIS. Renginio metu taip pat bus aptariami nauji konsultantų, įskaitant paramos inovacijoms teikėjus, vaidmenys bei sėkmingos jų integracijos į AKIS galimybės, mokantis iš jau turimos patirties įgyvendinant susijusias BŽŪP intervencijas.

Renginys vyks anglų kalba. 

Daugiau informacijos apie renginį ir jo darbotvarkę galite rasti prisegtuke žemiau.

Dokumentai