BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


ES Baltijos jūros regiono strategijos politikos srities „Bioekonomika“ partnerių hibridiniu būdu organizuojamas renginys „Apsirūpinimas maistu visame pasaulyje, atsižvelgiant į regioninę, vietinę ir individualią svarbą“

2024 05 31 10:00 - 11:30
Webinar_Food Security May 31, 2024 _V1 (2).jpg

Š. m. gegužės 31 d. kviečiame į ES Baltijos jūros regiono strategijos politikos srities „Bioekonomika“ partnerių organizuojamą nemokamą hibridinį internetinį seminarą „Apsirūpinimas maistu visame pasaulyje, atsižvelgiant į regioninę, vietinę ir individualią svarbą“.

Renginio metu bus diskutuojama apie maisto sistemų saugumą ir individualų atsparumą, taip pat bus siekiama įvertinti esamą nacionalinio ir individualaus pasirengimo galimoms ateities negandoms apsirūpinimo maistu saugumo srityje lygį ir nustatyti tolesnius veiksmus. Renginio metu pranešimus skaitys srities ekspertai, kurie dalinsis savo išvadomis ir pateiks rekomendacijas, aktualias Šiaurės Europos ir Baltijos regiono šalims.
Kviečiami dalyvauti politikos formuotojai, savivaldybių atstovai, mokslininkai ir kiti civilinės gynybos ir atsparumo srities specialistai.

Renginys vyks anglų kalba.

Daugiau informacijosir registracijos į renginį nuorodą galite rasti čia.