BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Briuselyje bus pristatyti partnerystės „Circular Bio-based Europe JU“ 2024 m. kvietimai teikti paraiškas

2024 04 23
vasario 29 d. renginys.jpg

Balandžio 23 d. Briuselyje organizuojamas partnerystės „Circular Bio-based Europe JU“ (CBE JU) renginys, skirtas 2024 m. teminių kvietimų pristatymui ir partnerių paieškai.

Pirmoje renginio dalyje bus supažindinama su 2024 m. kvietimais, paraiškų teikimo ir vertinimo tvarka, kvietimo sąlygomis ir reikalavimais, taip pat išgirsite patarimus, kaip parengti sėkmingas paraiškas.

Antroji renginio dalis bus skirta tinklaveikai ir potencialių partnerių paieškai. Ši renginio dalis – viena geriausių galimybių pristatyti savo idėjas ir interesus, ieškoti partnerių ir burti konsorciumus.

Į renginį registruotis gyvai galima iki š. m. balandžio 15 d. CBE JU tinklaveikos platformoje. Taip pat joje galima pristatyti savo paslaugas ir idėjas, susipažinti su renginio dalyviais, jų prisistatymais, surasti atitinkančius interesus ir suplanuoti būsimus susitikimus.

Renginio programa.

Paraiškas pagal „Circular Bio-based Europe Joint Undertaking“ 2024 m. darbo programos kvietimą bus galima teikti nuo 2024 m. balandžio 24 d. iki rugsėjo 18 d. Paraiškos bus teikiamos per Europos Komisijos „Funding & tender opportunities“ portalą.  

Dalyvavimas partnerių paieškos renginyje gali būti finansuojamas projekto  „NCP_WIDERA.NET“ lėšomis. 

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia.