BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Inno panorama_2021.png

Rugpjūčio 26-28 d. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Žemės ūkio akademijoje vyko žemės ūkio inovacijų paroda „Inno panorama 2021“.

Šiais metais vykusioje parodoje dėmesys buvo skiriamas skaitmeninėms technologijoms žemės ūkyje pristatyti. Parodos metu organizuotoje konferencijoje „Sprendimai regionų plėtrai. Geroji KPP patirtis ir galimybės“ Žemės ūkio ministerijos atstovė pristatė pranešimą „Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos įgyvendinimas, geroji patirtis, galimybės ir ateities perspektyvos“, kuriame taip pat atkreiptas dalyvių dėmesys ir į šių metų Ateities kaimo kūrėjų apdovanojimuose (AKKA) nugalėjusius projektus, įgyvendinamus pagal 2014-2020 m. Kaimo plėtros programos priemones bei prisidedančius prie inovatyvių sprendimų sklaidos.  

Daugiau apie vykusio renginio turinį ir atgarsius skaitykite čia.

Konferencijos programą ir dalyvių pranešimus galite rasti organizatorių internetinėje svetainėje.