BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


1_21st NRN meeting.jpg

Lapkričio 18 d. nuotoliniu būdu vyko 21-asis Europos Sąjungos (ES) šalių nacionalinių kaimo tinklų susitikimas, kurį kartu su Europos kaimo plėtros tinklu (angl. European Network for Rural Development – ENRD) organizavo Slovėnijos, šiuo metu pirmininkaujančios ES Tarybai, nacionalinis kaimo tinklas.

Susitikime pagrindinis dėmesys buvo skiriamas šiuo metu rengiamų nacionalinių Bendrosios žemės ūkio politikos strateginių planų pažangai ir būsimų nacionalinių BŽŪP tinklų vaidmeniui aptarti.

ENRD atstovai susitikimo dalyviams taip pat pristatė vykdomus ir suplanuotus veiksmus bei pakvietė ES šalių nacionalinių kaimo tinklų atstovus pasidalinti informacija ir įžvalgomis apie savo numatytas prioritetines veiklas ir kylančius iššūkius.

Šiame susitikime buvo apsikeista patirtimi dalyvaujant ES nacionalinių kaimo tinklų regioninių bendradarbiavimo grupių veikloje. Lietuvos kaimo tinklo atstovas susitikimo dalyviams pristatė Baltic-Nordic neformalaus bendradarbiavimo formatą, esminius dalyvavimo jame principus ir teikiamą naudą dalijantis idėjomis su regione veikiančių nacionalinių kaimo tinklų kolegomis.

Su vykusio susitikimo medžiaga plačiau galite susipažinti ENRD svetainėje.

Nuotraukų galerija

  • 2_pav_Nordic-Baltic.png
  • 3_NRN 21st.png
  • 4 pav..jpg