BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


kvietimas.jpg

Nuo rugsėjo 1 d. iki spalio 31 d. Lietuvos kaimo tinklo nariai kviečiami teikti paraiškas renginių komunikacijos priemonėms įgyvendinti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Lietuvos kaimo tinklas“.

Šiam kvietimui skirta 521 447 Eur Europos Sąjungos ir Lietuvos biudžeto lėšų.

Kaip ir pirmojo kvietimo metu, paraiškas gali teikti nacionaliniu lygiu veikiantys LKT nariai ir iki paramos paraiškos pateikimo ne nacionaliniu (vietos) lygiu veikiantys LKT nariai.

Pažymėtina, kad LKT nariai paraiškose gali nusimatyti įgyvendinti renginių ir elektroninės komunikacijos priemones: organizuoti teminius renginius, renginius „Atviras ūkis“, KPP viešinimo akcijas, kurti virtualius gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turus, audiovizualinę produkciją ar leisti elektroninius leidinius.

Daugiau informacijos apie keliamus reikalavimus galite rasti čia.