BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Skelbimas KPP atrankai-page0001.jpg

VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykla įgyvendindama projektą "Verslas kaime: nuo idėjos iki sėkmės!" Nr. PLKT-KA-20-2-09726-PR001, organizuoja gerųjų Kaimo plėtros programos 2004-2020 metų priemonės ,,Ūkio ir verslo plėtra" veiklos srities ,,Parama investicijoms, skirtoms ne žemės ūkio veiklai kurti ir plėtoti“ veiklos „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“ projektų pavyzdžių atranką.

Projektų paraiškos atrankai formą galite rasti VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos tinklapyje https://www.dtvm.lt/ Projektų skilties dokumentų skyrelyje. Užpildytą formą pateikite el. p. daugutvm.projektai@gmail.com

Paraiškos Gerųjų KPP projektų pavyzdžių atrankai renkamos nuo 2022 m. vasario 9 d. iki kovo 10 d.

Daugiau informacijos galite rasti VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos tinklapyje https://www.dtvm.lt/ arba paskambinę telefonu 8 62 88 4195.