BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


682_58dba6e91e19130e92dc391a0f85fa4f.jpg

Konferencijoje buvo dalinamasi patirtimi įgyvendinant LEADER projektus, aptariamas pažangaus kaimo koncepcijos rengimas Lietuvoje ir užsienyje, LEADER ateitis.

Konferencijos dalyvius sveikino Seimo narys, kaimo reikalų komiteto pirmininkas Viktoras Pranckietis, ŽŪM atstovės Ilona Javičienė ir Jurgita Pugačiauskaitė - Butrimienė, Nacionalinės mokėjimo agentūros ir Lietuvos Respublikos Žemės Ūkio Rūmų atstovai, svečiai iš Lenkijos Lider Pojezierza LGD Ireneusz Kostka.

Konferenciją savo pranešimu ”LEADER/CLLD and our role in society today - How do we keep constantly reinventing ourselves?” pradėjo ELARD prezidentė Marion Eckardt. Toliau pranešimų sesiją tęsė VVGT ir Kauno r. VVG pirmininkė Kristina Švedaitė tema "Pažangaus kaimo link. Kaip žengiame šiuos žingsnius". Menti programos pagalba buvo sugeneruota konferencijos dalyvių nuomonė apie tai, kas yra Pažangus kaimas! Zarasų-Visagino regiono VVG pirmininkas Arvydas Veikšra pranešimu "Zarasų-Visagino r. VVG žingsniai Pažangaus kaimo link" pristatė šios VVG teritorijoje įgyvendintus LEADER projektus, kurie tarsi žingsnis į pažangaus kaimo kelią! Pranešimo metu dalyviai turėjo galimybę pamatyti vaizdo įrašą „Zarasiškiai mažais žingsneliais Pažangaus kaimo link“, kuri taip pat galite peržiūrėti žemiau.

Lider Pojezierza LGD pirmininko pavaduotojas ir apskrities VVG tinklo pirmininkas Ireneusz Kostka savo pristatymu supažindino dalyvius su Pažangaus kaimo koncepcijos rengimu Lenkijoje. VDU Žemės ūkio akademijos Verslo ir kaimo vystymosi tyrimų instituto dėstytoja prof. dr. Vilma Atkočiūnienė pranešimu "Pažangaus kaimo vystymosi tendencijos" pristatė sumanaus kaimo koncepciją bei kelią link sumanių kaimų koncepcijos įgyvendinimo! Sumanus kaimas = sumani bendruomenė! ŽŪM Lietuvos kaimo tinklo atstovai Jurgita Pugačiauskaitė -Butrimienė ir Ernestas Černius dalyviams suorganizavo viktoriną ir patikrino žinias apie Lietuvos kaimo tinklo organizuojamą veiklą. Norėdami pasitikrinti savo žinias apie Lietuvos kaimo tinklą bei LEADER programą viktorinos klausimus galite rasti žemiau prisegtuke.

Antroje konferencijos dalyje turėjome progą dalyvauti „Tokie LEADER pasikalbėjimai“ rubrikoje kaip LEADER ekspertai ir atsakyti į vedėjo užduotus klausimus. Dalyvavo Ilona Javičienė, Kristina Švdedaitė, Vytautas Zubas, Ireneusz Kostka. Taip pat vyko grupinės diskusijos – pažangaus kaimo kūrimo dirbtuvės. Konferencijos antrąją dieną dalyviai turėjo progą aplankyti LEADER projektų įgyvendinimo vietas skirtingose šalies regionuose.

Nuotraukų galerija

  • 8c906cede7d8fddd2508585b7321db5f.jpg
  • c34c6ce5c039aa3a64b880ddb14c177a.jpg
  • fa77f59a5934e755f89644b077557d6b.jpg