BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


nrn18_01.png

Spalio 22 d. nuotoliniu būdu vyko Europos kaimo plėtros tinklo (angl. European Network for Rural Development – ENRD) kartu su Flandrijos bei Valonijos kaimo tinklais organizuotas 18-asis Europos Sąjungos (ES) šalių nacionalinių kaimo tinklų atstovų susitikimas.

Virtualaus susitikimo metu pagrindinis dėmesys buvo skiriamas aptarti iššūkius, su kuriais COVID-19 pandemijos metu susidūrė ES nacionaliniai kaimo tinklai organizuodami savo veiklas. Lietuvos kaimo tinklo atstovai diskusijų darbo grupėse metu taip pat pasidalino savo patirtimi bei pristatė naujas LKT iniciatyvas, viena jų – „E-taisyklės“ (t.y. Lietuvos kaimo tinklo narių komunikacijos projektų įgyvendinimo taisyklės, skirtos elektroninėms komunikacijos priemonėms), kurios sulaukė kitų ES šalių kaimo tinklų atstovų susidomėjimo.

Susitikime taip pat buvo apsikeista nuomonėmis ir dėl nacionalinių kaimo tinklų vaidmens, skatinant suinteresuotųjų šalių įsitraukimą į „Ilgalaikės kaimo vietovių vizijos“ kūrimo procesą. Nemažai ES šalių atstovų svarstė, jog galbūt nacionaliniams kaimo tinklams vertėtų į pagalbą pasitelkti ir Vietos veiklos grupes, siekiant užtikrinti efektyvią ir sklandžią komunikaciją su kaimo vietovių gyventojais bei tokiu būdu prisidėti prie „Ilgalaikės kaimo vietovių vizijos“ kūrimo.

Su vykusio susitikimo medžiaga galite susipažinti ENRD svetainėje: https://enrd.ec.europa.eu/news-events/events/18th-nrn-meeting_en