BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


2023-01-24.jpg

Sausio 24 d. 14:00 val. Lietuvos kaimo tinklas (LKT) organizavo jau penktąsias LKT dirbtuves, kuriose jų dalyviai turėjo galimybę susipažinti su teisės aktų projektais, reglamentuosiančiais Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginio plano intervencines priemones. LKT dirbtuvėse buvo pristatyti du teisės aktų projektai:

1. „2023–2027 m. susietosios pajamų paramos už pienines karves administravimo taisyklių projektas“;

2. „2023–2027 m. sektorinės intervencinės priemonės „Investicijos į vyno sektorių“ įgyvendinimo taisyklių projektas“.

Pirmąjį teisės akto projektą, apibrėžiantį susietosios pajamų paramos už pienines karves aspektus pristatė Tvarios žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės departamento Maisto pramonės ir kooperacijos skyriaus vyriausioji specialistė Neringa Michailovaitė. Neringa atkreipė dėmesį, kokie reikalavimai bus taikomi pareiškėjams, norintiems pasinaudoti parama. Pažymėtina, kad buvo pristatyti planuojami paramos dydžiai, diferencijuojami pagal valdoje įregistruotų pieninių karvių skaičių ir apibrėžta paramos administravimo tvarka. Pristačius teisės akto projekto, dalyviai buvo pakviesti diskusijai, kurios metu buvo aptariami klausytojams iškilę klausimai.

Antrasis teisės akto projektas kvietė įsitraukti vynuogių augintojus ir vyno gamintojus, kadangi Tvarios žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės departamento Maisto pramonės ir kooperacijos skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Digaitienė pristatė naują paramos rūšį vyno sektoriui. Agnė papasakojo, kokios veiklos bus remiamos, bei atkreipė dėmesį į svarbiausius reikalavimus keliamus pareiškėjams. Pažymėtina, kad norėdami pasinaudoti parama, pareiškėjai turi įgyvendinti priemonei taikomus reikalavimus ir keliamas sąlygas. Po Agnės pranešimo vyko aktyvi diskusija, į kurią įsitraukė Lietuvos vyko sektoriuje veikiančių asociacijų atstovai.

Susitikimo įrašas:

Kviečiame  sekti naujienas Lietuvos kaimo tinklo svetainėje ir aktyviai dalyvauti kituose renginiuose!