BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


5d3fd91ccd411dd.jpg

Pirmininkaujant žemės ūkio ministrei Virginijai Baltraitienei, Žemės ūkio ministerijoje įvyko pirmasis naujojo finansinio laikotarpio Lietuvos kaimo tinklo veiklos koordinavimo grupės posėdis, kuriame aptarti veiksmų programos 2016-2020 metais ir 2016 m. veiksmų plano projektai.

Tinklo veikloje, dėmesys bus teikiamas Europos inovacijų partnerystės veiklos rezultatams viešinti, kita nauja veikla - konsultantų bendradarbiavimo tinkle skatinimas. Kaip ir visos ES šalys, Lietuva numato didelį dėmesį skirti metodinei pagalbai, kurios reikės vietos veiklos grupėms, įgyvendinsiančioms vietos plėtros strategijas, tarptautinio ir teritorinio bendradarbiavimo projektus. Viena gražiausių Tinklo misijų - nustatyti ir atrinkti pačius geriausius KPP projektus. Darbo grupės nariai aptarė veiksmų programos turinį, diskutavo dėl struktūros, narystės tinkle klausimų, veiklos planų rengimo, komunikacijos plano, aktyvesnio kaimo plėtros dalyvių įsitraukimo į visus procesus.
Išsamesnė informacija apie įvykusį posėdį yra pateikta šioje svetainėje: http://zum.lrv.lt/lt/naujienos/lietuvos-kaimo-tinklas-pradeda-nauja-veiklos-etapa