BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Electronic-Filing-System-o8562fxmn0nv1ri0e97rj4ihl12r5fen6cqoralsw8.jpg

Visą birželį Lietuvos kaimo tinklo (LKT) nariai bus kviečiami teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Lietuvos kaimo tinklas“ renginių komunikacijos priemonėms įgyvendinti. Šiam paraiškų teikimo etapui (birželio 3 d. – liepos 3 d.) skirta 176 259 Eur paramos lėšų.

Remiamos veiklos

Pagal KPP veiklos sritį remiamas šių veiklų organizavimas ir vykdymas:

  • Teminiai renginiai, skirti suinteresuotųjų subjektų įsitraukimui į kaimo plėtros procesus didinti, KPP įgyvendinimo kokybei pagerinti, plačiajai visuomenei ir galimiems paramos gavėjams informuoti apie kaimo plėtros politiką bei KPP, inovacijoms žemės ūkio, miškų ūkio, maisto gamybos srityse bei kaimo vietovėse skatinti. Gali būti organizuojamos konferencijos, tarptautinės konferencijos bei seminarai.
  • Renginiai „Atviras ūkis“. Šių renginių metu visuomenė, galimi pareiškėjai ir visi suinteresuoti asmenys kviečiami apsilankyti kaimo vietovėse pas žemės ūkio ir (arba) ne žemės ūkio veiklas vykdančius subjektus susipažinti su  kaimo vietovėse vykdomų žemės ūkio ir (arba) ne žemės ūkio veiklomis, jų rezultatais ir nauda. Šiais renginiais skatinama galimus pareiškėjus teikti paramos paraiškas ir įgyvendinti projektus, finansuojamus iš KPP lėšų.
  • KPP viešinimo akcijos, vykdomos parodų, mugių ir kt. renginių metu. Šios akcijos skirtos  dalintis žiniomis apie KPP įgyvendinimą, papasakoti visuomenei apie žemės ūkio svarbą bei pateikti informaciją apie EŽŪFKP paramą ir KPP susidomėjusiems asmenims, taip pat skatinti parama domėtis vaikus bei jaunimą. KPP viešinimo akcijos dalyviais laikomi konkretūs asmenys, kurie renginio metu išreiškė įrodymais pagrindžiamą susidomėjimą pareiškėjo komunikacijos projektu (lankėsi jo stende, dalyvavo edukacijose, klausė pranešimų ir pan.).
  • Elektroninės komunikacijos veiklos – virtualūs gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turaiaudiovizualinė produkcija (pavyzdžiui, filmukai, laidos, interviu) ir elektroniniai leidiniai. Veiklos gali būti vykdomos ir remiamos tik tada, jei įgyvendinamos anksčiau nurodytos veiklos, t. y. organizuojami teminiai renginiai ir (arba) „Atviro ūkio“ renginiai, ir (arba) KPP viešinimo akcijos. Šios komunikacijos priemonės turi vaizdžiai ir patraukliai reprezentuoti gerąjį kaimo plėtros pavyzdį, kad būtų gerinamas kaimo įvaizdis ir šviečiama visuomenė.

Daugiau informacijos apie planuojamą kvietimą teikti paramos paraiškas pagal KPP priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Lietuvos kaimo tinklas“ galite rasti čia.