BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Pav.jpg

Lietuvos kaimo tinklas (LKT) birželio 18 d. kvietė į LKT dirbtuves, kuriose jų dalyviai turėjo galimybę susipažinti su pelkių atkūrimo priemonės įgyvendinimo aktualijomis ir tarptautinių mokslo projektų finansavimo galimybėmis žemės ūkio srityje.

Pirmojoje susitikimo dalyje Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Europos Sąjungos reikalų ir paramos politikos departamento Išmokų už plotus skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Dirmienė pristatė Pažangos priemonės „Didinti ŠESD absorbcinius pajėgumus (atkuriant pelkių (durpžemių) hidrologinį režimą)“ įgyvendinimo aktualijas ir finansavimo sąlygų aprašą. Pranešime buvo aptarti priemonės tikslai, pagal priemonę remiamos veiklos, tinkamumo finansuoti sąlygos bei paramos gavėjų įsipareigojimai.

Antrojoje LKT dirbtuvių susitikimo dalyje Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Strateginio planavimo departamento Mokslo, inovacijų ir žinių plėtros skyriaus vyresnioji patarėja Vilma Kraujalytė pristatė Tarptautinių mokslo projektų finansavimo galimybes žemės ūkio srityje. 

Renginio įrašą galite peržiūrėti čia:

Žemiau esančioje skiltyje „Dokumentai“ taip pat galite rasti ir susitikimo metu pristatytus pranešimus.