BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


scar.jpg

Informuojame, kad RefreSCAR pratęsė susidomėjimo pareiškimų dėl dalyvavimo SCAR-Engage programoje pateikimo terminą iki pirmadienio, 2024 m. liepos 29 d.

RefreSCAR – patobulintas nacionalinių ir Europos bioekonomikos tyrimų ir inovacijų programų koordinavimas Europos mokslinių tyrimų erdvėje (angl. European Research Area - ERA) per sustiprintas SCAR darbo grupes.

Europos mokslinių tyrimų erdvė (ERA) siekia sukurti bendrą ES mokslo ir technologijų erdvę. Ji remia mokslinių tyrimų politikos ir programų derinimą visoje Europoje ir palengvina tarpvalstybinį bendradarbiavimą, leidžiantį šalims veiksmingiau dirbti kartu. SCAR įnešė svarų indėlį kuriant Euriopos mokslinių tyrimų erdvę, pagrįstą bendradarbiavimu, koordinavimu ir keitimusi informacija.

SCAR-Engage programa yra iniciatyva, skirta remti naujus SCAR darbo grupių  narius ir padidinti matomumą šalies lygiu. Juo siekiama suteikti paskatą naujiems SCAR darbo grupės nariams, ypač iš šalių, kurios yra nepakankamai atstovaujamos arba mažiau matomos SCAR, įgyti žinių, paramos ir ryšių, kad jie galėtų aktyviai dalyvauti ir sklandžiai integruotis į darbo grupių veiklą.

Daugiau  informacijos apie SCAR-engage programos veiklas ir finansinės paramos galimybes galite rasti čia.