BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Konsultantų mokymų naujienai.JPG

Lietuvos kaimo tinklas, prisidėdamas prie Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano (toliau – SP) sklandaus ir veiksmingo įgyvendinimo, planuoja organizuoti nemokamus tikslinius mokymus konsultantams, kuriuose jiems bus sudaryta galimybė įgyti naujų žinių, dalintis patirtimi ir tobulintis.

Siekiant užtikrinti, kad konsultantai teiktų kokybiškas paslaugas žemės ūkio veiklos dalyviams, konsultantų kompetencijų tobulinimą padeda užtikrinti jiems skirti privalomi mokymai.

Kaip numatyta Nepriklausomų žemės ūkio konsultantų tinklo veiklos organizavimo tvarkos aprašo (toliau – Aprašas) 22 punkte, konsultantas per vienerius metus turi kelti kvalifikaciją srityse, pagal kurias yra įtrauktas į konsultantų tinklą, ne mažiau kaip 16 valandų. Konsultantų profesinė kvalifikacija keliama dalyvaujant privalomuose Lietuvos kaimo tinklo organizuojamuose mokymuose (taikoma konsultantams, siekiantiems gauti paramą pagal Strateginio plano 2023–2027 metų programos intervencinę priemonę „Konsultavimo paslaugos“), mokymuose, skirtuose konsultantams ir susijusiems su konsultuojama sritimi, bei kituose kursuose, seminaruose, stažuotėse ir kitomis kvalifikacijos kėlimo priemonėmis.

Informuojame, kad Lietuvos kaimo tinklo planuojamų organizuoti konsultantų mokymų ciklą sudarys mokymai pagal sritis ir temas, nurodytas Aprašo 5 punkte, atsižvelgiant į prioritetus ir temų aktualumą, suderintą su socialiniais partneriais, SP intervencinių priemonių kuratoriais ir kt.

Preliminarų mokymų temų ir potemių sąrašą galite rasti žemiau esančioje skiltyje „Dokumentai“.

Jei turėtumėte pasiūlymų planuojamų mokymų temų sąrašui, maloniai laukiame jų LKT sekretoriato el. paštu .

Visą informaciją apie planuojamų mokymų datas, laiką ir temas LKT interneto svetainėje galėsite rasti jau artimiausiu metu.