BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


inovatyvus ūkis.jpg

Lietuvos kaimo tinklas (toliau – LKT) planuoja organizuoti dalijimosi gerąja patirtimi renginių ciklą. 

Šiuo renginių ciklu būtų siekiama suteikti naujų žinių pažangesniam ūkininkavimui, taip pat suteikti daugiau informacijos apie inovatyvius sprendimus, leidžiančius diegti tvaresnę ūkio gamybą, ir taip prisidėti prie Europos žaliojo kurso tikslų. Pažymėtina, kad naudojantis viešosios komunikacijos priemonėmis siekiama sudaryti palankesnes sąlygas suinteresuotosioms šalims keistis patirtimi, žiniomis, mokytis tarpusavyje ir skatinti bendradarbiavimą žemės ūkio srityje.

Visus, norinčius dalyvauti planuojamame renginių cikle ir įgyti daugiau patirties ar savo turimomis žiniomis bei pavyzdžiais pasidalinti su mažiau patyrusiais kolegomis, kviečiame susisiekti su LKT sekretoriato komanda svetainėje nurodytais kontaktais.