BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


LKT.jpg

PASIBAIGĖ PIRMASIS ŠIAIS METAIS PARAIŠKŲ RINKIMAS LKT NARIŲ PROJEKTAMS ĮGYVENDINTI


Š. m. birželio 3-28 d. Lietuvos kaimo tinklo nariai buvo kviečiami teikti paraiškas Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) komunikacijos projektams įgyvendinti. 
Iš viso šiam kvietimui buvo skirta 400 tūkst. Eur. Tinklo nariai pateikė 16 paramos paraiškų už daugiau nei 484 tūkst. Eur.
Tinklo narių paramos paraiškų vertinimą, susidedantį iš atrankos vertinimo ir tinkamumo skirti paramą vertinimo, atliks Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos (Agentūra). 
Paramos paraiškų vertinimas pagal abu vertinimo etapus (atrankos vertinimo ir tinkamumo skirti paramą vertinimo) negali trukti ilgiau nei 4 mėnesius nuo paramos paraiškų priėmimo laikotarpio pabaigos. Pirmasis vertinimo etapas – paramos paraiškų atrankos vertinimas, turi būti atliktas ir pirmumo eilė sudaryta per 30 darbo dienų nuo paramos paraiškų rinkimo laikotarpio pabaigos (paraiškų pirmumo eilę skelbia Agentūra). 
KPP komunikacijos projektų atrankai bus pasitelkiamas Agentūros sudarytas Projektų atrankos komitetas, kuris teiks rekomendacijas dėl paramos skyrimo ar neskyrimo. Sprendimą dėl paramos skyrimo ar neskyrimo priims Agentūra.