BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


wer.png

Rugsėjo 23 d. Lietuvos kaimo tinklas (toliau - LKT) dalyvavo jubiliejinėje parodoje "Ką pasėsi 2021".

LKT Sekretoriato komanda nuotoliniu būdu per programėle Microsoft Teams papasakojo parodos dalyviams apie LKT komandą, veiklas bei galimybes. Klausytojams buvo pristatyti LKT tikslai bei komunikacijos priemonės kaip naujienlaiškiai „LKT žinios", interaktyvus LKT kalendorius, nuotolinių renginių platforma LKT dirbtuvės ir Lietuvos 2014-2020 metų kaimo plėtros programos gerųjų projektų pavyzdžių duomenų bazės.

Renginio metu trumpai pristatytos pagrindinės LKT veiklos:

  • Užtikrinti informacijos, žinių, tyrimų, vertinimų rezultatų ir gerosios patirties apie kaimo plėtros procesus sklaidą;
  • Prisidėti prie KPP projektų gerosios patirties pavyzdžių atrankos proceso organizavimo ir sklaidos apie juos užtikrinimo;
  • Informuoti visuomenę, galimus ir esamus paramos gavėjus apie Programos galimybes ir teikiamą naudą, gerąją patirtį;
  • Sudaryti sąlygas informacijos apie EIP veiklą sklaidai, EIP veiklos grupių projektų rezultatų viešinimui;
  • Skatinti kaimo plėtros dalyvių iniciatyvas LKT lėšomis remiant LKT narių projektus, kurie prisideda prie LKT tikslų įgyvendinimo.

Taip pat renginio dalyviai turėjo galimybę susipažinti su paskutiniais LKT elektroninės komunikacijos projektų įgyvendinimo taisyklių pokyčiais, finansavimo galimybėmis bei būsimų paraiškų priėmimo grafiku.

Parodoje dalyvavo ir Žemės ūkio ministerijos atstovai kartu su ministru Kęstučiu Navicku. Daugiau apie tai skaitykite čia.