BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Foto prie straipsniuko.png

Paskutinę vasaros dieną Lietuvos kaimo tinklas kartu surengė „LKT dirbtuves“. Kaip ir praėjusį kartą, šiame nuotoliniame susitikime, subūrusiame beveik 40 dalyvių, dėmesys buvo skiriamas Europos inovacijų partnerystės veiklos grupių projektams, finansuojamiems Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai lėšomis, pristatyti.

Trumpai aptarus Lietuvos kaimo tinklo aktualijas, susitikimą tęsė Žemės ūkio ministerijos Mokslo ir inovacijų skyriaus atstovė, supažindinusi dalyvius su EIP projektams taikomų įgyvendinimo taisyklių esminiais pakeitimais.

Susitikime buvo pristatyti du EIP projektai – Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų atstovė Aušra Žliobaitė „LKT dirbtuvių“ dalyviams pristatė EIP projekto „Dirvos struktūros ir kokybės gerinimas (atstatymas), naudojant mikroorganizmus. Azoto junginių emisijos mažinimas, išsaugant augalų produktyvumą, naudojant naujos kartos mikroelementus“ eigą ir rezultatus, vėliau Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro atstovas Antanas Ronis pasidalino EIP projekto „Integruotos kenksmingųjų organizmų kontrolės kryptingas diegimas intensyvaus ūkininkavimo sąlygomis“ pasiekimais.

Susitikimo formatas dalyviams sudarė galimybę tiesiogiai užduoti klausimus, susijusius su praktinėmis aptartų projektų rezultatų įgyvendinimo galimybėmis ir išgirsti moksliniais įrodymais grįstus atsakymus.

Informaciją apie būsimus „LKT dirbtuvių“ susitikimus sekite Lietuvos kaimo tinklo svetainėje.