BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


Pateiktis1.jpg

2022 m. lapkričio 21 d. Europos Komisijos sprendimu (2022) 8272 buvo patvirtintas Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginis planas.

Lietuvos kaimo tinklo sekretoriatas jau nuo š. m. gruodžio mėnesio pradeda „LKT dirbtuvių“ renginių ciklą, kurio metu socialiniams partneriams ir visuomenei bus pristatomi Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginio plano intervencinių priemonių įgyvendinimo taisyklių projektai ir kiti susiję teisės aktai. Renginių metu įgyvendinimo taisyklių projektų rengėjai plačiau pristatys svarbiausias įgyvendinimo taisyklių projektų nuostatas.

Pristatymai vyks nuotoliniu būdu, naudojantis MS TEAMS platforma, o visa informacija apie renginius bus skelbiama Lietuvos kaimo tinklo svetainėje.

Sekite naujienas Lietuvos kaimo tinklo svetainėje ir Renginių kalendoriuje.