BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


DSC_0079.JPG

Rugsėjo 12-13 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos kaimo tinklo organizuotas „Nordic-Baltic“ regiono šalių nacionalinių bendrosios žemės ūkio politikos (BŽŪP) atstovų susitikimas, skirtas aptarti tinklaveikos ir komunikacijos vaidmenį ne tik sprendžiant bendrus visiems regiono BŽŪP tinklams kylančius iššūkius, bet ir aptarti gerąją patirtį įgyvendinant sėkmingas komunikacijos iniciatyvas.

Renginyje dalyvavo nacionalinių BŽŪP tinklų atstovai iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Lenkijos ir Lietuvos, taip pat atstovas iš Europos BŽŪP tinklo

Pirmąją susitikimo dieną jo dalyviai aptarė tinklaveikos ir komunikacijos vaidmenį nacionalinių BŽŪP tinklų įgyvendinamų veiklų kontekste, aktyvių diskusijų metu taip pat aptarti nacionaliniams BŽŪP tinklams aktualūs klausimai, susiję su ES paramos teikiamomis galimybėmis, siekiant paskatinti suinteresuotų šalių įsitraukimą į žemės ūkio žinių ir inovacijų sistemos (ŽŪŽIS*) kūrimą bei vystymą, taip pat apsikeista praktinėmis žiniomis ir patirtimis apie sėkmingai vykdomas su komunikacija susijusias iniciatyvas.

Susitikimą praturtinęs vizitas į „Kietaviškių gausą“ užsienio svečius supažindino su šiltnamių technologinėmis ypatybėmis bei įmonės skiriamu dėmesiu efektyviai komunikacijai. Didžiausią ir moderniausią Baltijos šalyse šiltnamių kompleksą aplankę „Nordic-Baltic“ regiono šalių atstovai turėjo galimybę gyvai pamatyti ir išgirsti apie „Kietaviškių gausos“ komandos dedamas pastangas diegiant inovatyvius sprendimus bei kryptingą darbą, siekiant prisidėti prie klimato kaitos mažinimo, taip pat edukuojant visuomenę apie maisto švaistymo pasekmes. Vizito Kietaviškėse metu atkreiptas dėmesys ir į efektyvios komunikacijos su visuomene svarbą. Užsienio svečiai domėjosi „Kietaviškių gausos“ sėkmingai įgyvendinamomis komunikacijos kampanijomis, orientuotomis į tvarų vartojimą.

Renginio dalyviams įspūdį paliko ne tik vizitas didžiausiame Baltijos šalyse esančiame šiltnamių komplekse, bet ir mūsų sostinės bei visos šalies grožis. Visi renginio dalyviai norėdami daugiau sužinoti apie Lietuvą ir Vilnių galės pasinaudoti Nacionalinės Lietuvos turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ išleistu leidiniu „Find your way to Lithuania“, kuriame pateikiama informacija apie įdomiausias lankytinas Lietuvos vietas, gamtos, kultūros paveldo objektus ir kelionių maršrutus.

Lietuvoje vykęs „Nordic-Baltic“ regiono šalių ES nacionalinių BŽŪP tinklų atstovų susitikimas buvo pirmasis gyvai vykęs po pandemijos organizuotas šio formato susitikimas. Reguliarūs nuotoliniai ir metiniai gyvai organizuojami susitikimai yra vertingi ne tik informacijos mainų tarp skirtingų ES šalių kontekste, bet ir stiprinant tarpusavio bendradarbiavimo ryšius bei pristatant skirtingų ES regionų šalių geruosius praktinius pavyzdžius. 

Nuotraukų galerija

  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.JPG
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg