BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


paraisku vertinimas.jpg

Visą lapkritį (3–30 d.) Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) bus renkamos Lietuvos kaimo tinklo (LKT) narių, kurie nori vykdyti veiklą elektroninėmis komunikacijos priemonėmis, paramos paraiškos. Šiam paraiškų rinkimo etapui skirta 200 000 Eur paramos lėšų.

Pagal KPP priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Projektai, skirti elektroninėms komunikacijos priemonėms įgyvendinti“ remiamas internetinių seminarų, virtualių turų po kaimą rengimas, audiovizualinės produkcijos, elektroninių leidinių kūrimas.

Labai svarbu, kad minėtos veiklos atitiktų šiuos reikalavimus:

  • internetiniai seminarai – turi būti planuojama suorganizuoti iki 15 seminarų skirtingomis temomis, juose turėtų dalyvauti ne mažiau kaip 15 unikalių klausytojų;
  • virtualūs gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turai turi būti skirti vaizdžiai ir patraukliai reprezentuoti gerąjį kaimo plėtros pavyzdį, gerinti kaimo įvaizdį ir šviesti visuomenę;
  • elektroniniai leidiniai – privalo būti ne mažiau kaip 10 000 žodžių apimties, o jei elektroninis leidinys leidžiamas ir užsienio kalba, tuomet privalo turėti ne mažesnę kaip 1 000 žodžių santrauką lietuvių kalba. Taip pat elektroninis leidinys turi atitikti Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo nuostatas, įskaitant, bet neapsiribojant, prievolę elektroniniam leidiniui suteikti tarptautinį standartinį numerį (ISBN, ISSN, ISMN ar kt.), taip pat ir kitų teisės aktų nuostatas.

Internetiniai seminarai, virtualūs gerųjų kaimo plėtros pavyzdžių turai, audiovizualinė produkcija (filmukai, laidos, interviu, virtualios realybės akiniams skirti įrašai ir pan.) bei elektroniniai leidiniai turi būti viešai prieinami visą projekto įgyvendinimo laikotarpį.

Daugiau informacijos apie vykstantį kvietimą teikti paraiškas el. komunikacijos priemonėms įgyvendinti galite rasti čia.

LKT paramos elektroninės komunikacijos priemonėms įgyvendinimo taisykles ir kitus susijusius dokumentus galite rasti čia.

Daugiau informacijos apie LKT rasite www.kaimotinklas.lt.