BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika


LKT.jpg

"Internetiniai seminarai, filmukai, aktyvi veikla socialiniuose tinkluose ar net virtualūs turai po kaimą – tokias elektronines komunikacijos priemones įgyvendinti skirtus projektus rengti ir tam prašyti paramos yra kviečiami Lietuvos kaimo tinklo (LKT) nariai.
Nuo gruodžio 1 d. iki 30 d. paraiškas galima teikti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sritį „Lietuvos kaimo tinklas“. Šiam paraiškų teikimo etapui skirta 200 000 eurų paramos. Lėšos skiriamos iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir valstybės biudžeto."

Kviečiame paskaityti viešinimo straipsnį apie e-priemones LKT – https://www.delfi.lt/agro/lietuvisko-kaimo-aruodas/virtualus-turai-po-kaima-tam-irgi-galima-gauti-parama.d?id=85963579.